Wczytywanie...

O firmie

Szczecińską firmę SPA Ogrodowe założył Wojciech Ciżek. Od wielu lat spełniamy marzenia o wyjątkowym, pełnym komfortu domu. Naszą specjalnością jest sprzedaż, montaż i budowa basenów ceramicznych, basenów wykończonych mozaikami oraz luksusowych minibasenów (potocznie zwanych jacuzzi) – zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm usługowych.

Naszym celem jest dopasowanie się do Twoich indywidualnych potrzeb. Umożliwiają nam to lata doświadczenia w branży, ale także rozbudowana oferta urządzeń i wyposażenia ogrodowego. Jesteśmy w stanie dobrać elementy spa ogrodowego do niemal każdej przestrzeni. Modele, które proponujemy, zaprojektowane są w taki sposób, by spełnić wymagania każdego klienta – niezależnie od Twoich potrzeb, możliwości i wielkości posesji. Współpraca z nami to pewność rzetelnie i terminowo wykonanej usługi budowy basenów, saun i tarasów. Dokładamy wszelkich starań, by projekt spa ogrodowego był dopracowany w najmniejszym szczególe i zrealizowany na czas. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz gwarancję na wykonanie – w razie potrzeby przeprowadzamy serwis basenów, minibasenów, saun parowych i suchych oraz wszelkich innych urządzeń z oferty. Do budowy basenów oraz montażu urządzeń wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, zapewniające wieloletnią wytrzymałość instalacji. 

Współpracujemy z renomowanymi producentami, którzy dostarczają nam najwyższej jakości urządzenia i elementy. Są to między innymi: Planetabri (producent zadaszeń basenowych), Compasspools (baseny ceramiczne), Master Spas (swim spas, hydromasaże. Oprócz basenów ceramicznych, stalowych, hydromasaży, zadaszenia basenowego, saun infrared, parowych i suchych w naszej bogatej ofercie znajdziesz także bogate wyposażenie tarasów – proponujemy wygodne i eleganckie meble ogrodowe, klimatyczne oświetlenie, grille (gazowe, węglowe, na pelet), a także deski tarasowe. Szczecin to nasza stała siedziba, ale spa ogrodowe, baseny w ogrodzie, sauny suche i parowe montujemy w całej Polsce! Zapraszamy do zapoznania się naszą pełną ofertą. W razie pytań zachęcamy do kontaktu!

Do góry
Strona Spa ogrodowe stosuje pliki cookie. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie w Twoim urządzeniu końcowym. Zamknij to okno